Zapraszamy na I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej!

0 komentarzy

Zapraszamy na I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej!

Już w sobotę 16 października 2021 roku odbędzie się I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej. Stacjonarna konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Krajowego Stowarzyszenia Wsparcia Przedsiębiorczości w Końskich przy ulicy Staszica 2A. Spotkanie adresowane jest głównie do biznesmenów, przedstawicieli klubów sportowych oraz rodziców młodych zawodników, a także do wszystkich innych osób, które chciałby nawiązań kontakty w środowisku piłkarskim w Polsce.

Jednym z głównych celów Konferencji jest nawiązanie relacji pomiędzy środowiskiem biznesu i sportu, dlatego w jej trakcie przewidziane zostało wiele czasu na osobiste spotkania, rozmowy i wymianę wizytówek.

Prelegenci, którzy wystąpią podczas Konferencji opowiedzą między innymi o współpracy sportowo-biznesowej, pozyskiwaniu dotacji i możliwościach pozyskiwania kontaktów biznesowych nie tylko w Polsce, ale i w 19 krajach na całym świecie. Przedstawiciele klubów piłkarskich mogą zainteresować się nowoczesnymi metodami skautingu, a ciekawymi zagadnieniami przeznaczonymi dla rodziców będą kwestie obozów sportowych w Hiszpanii, czy problemów prawnych w sporcie.

Cieszę się, że mogę być jednym z prelegentów na tej Konferencji. Podczas swojego wystąpienia opowiem o najczęstszych problemach prawnych w prowadzeniu klubów piłkarskich. Mam również nadzieje na nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów biznesowych.

Pozostali prelegenci to m.in.: Radosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu, PlayMaker, MasterCamps oraz Krajowe Stowarzyszenie Wsparcia Przedsiębiorczości.

Organizatorem Konferencji jest klub piłkarski MKS Neptun Końskie.

Bilety wstępu można zamawiać już od dziś pod numerem telefonu: 721 137 410. Koszt biletu wstępu to 199 złotych brutto. W cenie biletu jest także catering.

Zachęcam do udziału w I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej !

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.