Zapisy na czerwcowe szkolenia online z prawa sportowego

Sezon piłkarski 2021/2022 właśnie dobiega końca. Przełom czerwca i lipca każdego roku to czas na zmiany przynależności klubowej przez zawodników, zarówno zawodników amatorów jak i zawodników profesjonalnych.

W jaki sposób zmienić klub? Kiedy podpisać nową deklarację gry amatora? Na co uważać przy podpisywaniu Kontraktu U18 z klubem? W jakiej wysokości nowy klub musi zapłacić ekwiwalent za szkolenie zawodnika? Na co zwrócić uwagę nawiązując współpracę z agentem piłkarskim? Jakie są najważniejsze przepisy prawa piłkarskiego?

To tylko niektóre pytania, na które uzyskasz odpowiedzi podczas najbliższych szkoleń online.

 

Jeśli jesteś zawodnikiem lub rodzicem młodego zawodnika i chcesz poznać przepisy prawa piłkarskiego dotyczące zmian przynależności klubowej zawodników oraz relacji na linii zawodnik – klub piłkarski, zachęcam do udziału w szkoleniu: Akademia Prawa Sportowego Rodziców Młodego Piłkarza (23 czerwiec, godz. 8-12)

Jeśli jesteś skautem piłkarskim i chcesz podnieść swoją wiedzę w zakresie transferów, kontraktów i pozostałych aspektów prawa piłkarskiego zachęcam do udziału w szkoleniu: Podstawy Prawa Sportowego dla Skautów piłkarskich (15 czerwiec, godz. 8-12).

Podczas szkoleń będziesz miał możliwość zadawania pytań i uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu prawa sportowego.

 

Prowadzący szkolenia – radca prawny Dariusz Laszczyk, autor bloga PrawoPilkarskie.pl

 

Zapisy na szkolenia tylko pod mailem: szkolenia@prawopilkarskie.pl

Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.

Podobne artykuły