Wystąpię jako prelegent podczas SportBIZ 2022!

Wystąpię jako prelegent podczas SportBIZ 2022!

 

Podczas drugiego dnia tegorocznej edycji SportBIZ wezmę udział w Panelu Dyskusyjnym: „Jak zarabiać na prowadzeniu akademii piłkarskiej – na styku sportu i biznesu”. Podczas tego Panelu poruszymy m.in.: następujące tematy:

1) Model biznesowy akademii piłkarskiej – składki, dotacje, sponsoring czy transfery?

2) Jak skutecznie promować klub i docierać do dzieci i ich rodziców?

3) Komercjalizacja vs szkolenie – jak połączyć jakość z ilością w akademii piłkarskiej?

 

Panel Dyskusyjny jest elementem Forum Akademii i Trenerów Piłkarskich, poświęconego tematyce szkolenia i zarządzania w klubach. Dla uczestników przygotowane zostały prelekcje i panele dyskusyjne, z udziałem uznanych trenerów oraz topowych ekspertów z zakresu zarządzania klubami sportowymi.

Cieszę się, że mogę być czynnym uczestnikiem tego wydarzenia, ponieważ edukacja oraz wsparcie prawne szkółek i klubów piłkarskich jest czymś, czym zajmuję się na co dzień i robię to z pasją.

 

SportBIZ jest kluczowym wydarzeniem dla branży sportowej w Polsce – to unikatowa platforma edukacyjna i networkingowa dla środowiska sportowego i przedstawicieli biznesu. Zachęcam do udziału wszystkie osoby ze środowiska piłkarskiego, będzie to też doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu !

 

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem – https://www.sportbizforum.com/

Podobne artykuły