Rozpocznij współpracę z PrawoPilkarskie.pl

Wielu z Was kontaktując się z mną zadaje pytanie ile osób stoi za projektem www.prawopilkarskie.pl ?

Stronę www.prawopilkarskie.pl prowadzę samodzielnie od 8 lat.

Przez ten czas zgłębiłem tajniki prawa piłkarskiego PZPN i FIFA. Ostatnie lata poświęciłem szczególnie na rozwój w tematyce tworzenia i zarządzania klubami oraz prywatnymi szkółkami piłkarskimi. Na bieżąco udzielam wsparcia prawnego dla współpracujących ze mną: zawodników, rodziców młodych zawodników i agentów piłkarskich.

W ostatnim czasie z prośbą o wsparcie zwraca się do mnie coraz większa liczba trenerów piłki nożnej, bowiem i tą grupę coraz częściej dotykają problemy prawne, takie jak choćby: brak płatności wynagrodzenia, formalności przy zakończeniu współpracy z klubami, czy spełnienie wymogów licencyjnych.

W tym czasie przeprowadziłem liczne szkolenia dla moich klientów, brałem udział jako prelegent w dużych konferencjach np.: SportBIZ 2022, Football Courses, czy Football Club Management Conference 2023.

Sam cały czas edukuje się z tematyki prawa sportowego oraz zarządzania w sporcie – tu w ostatnim czasie brałem udział w FIFA/CIES Programme in Sports Management.

Zdobytą w teorii oraz w praktyce wiedzę przekładam na codzienną współpracę z klientami, a obserwacjami i radami dzielę się na moim blogu.

Zapraszam do współpracy i aktywności na blogu, aby dalej budować naszą społeczność i poszerzać świadomość prawną w środowisku sportowym.

Podobne artykuły