Informujemy, że naszym kolejnym Partnerem został portal BAZAPILKARZY.PL

Poniżej krótka prezentacja naszego nowego Partnera - "Portal www.bazapilkarzy.pl to miejsce gdzie spotyka się piłkarz, menadżer oraz klub. Jeśli jesteś na początku swojej kariery piłkarskiej – stwórz swoje CV i daj się poznać. Chcemy aby młodzi piłkarze zwiększali swoje szanse, żeby mogli rozwijać swoją karierę a nie tylko czekać aż ktoś ich znajdzie.  BAZAPIŁKARZY to również dedykowane treści pisane przez specjalistów aby młodzi zawodnicy mogli odnaleźć się w świecie piłki. Jeśli jesteś menedżerem piłkarskim albo prowadzisz szkółkę lub klub tu znajdziesz piłkarzy i zaoszczędzisz czas."

Nasza współpraca z portalem BAZAPILKARZY.PL w początkowej fazie koncentrować się będzie na udostępnianiu na tym portalu wybranych artykułów z naszego Bloga oraz na możliwości skorzystania z naszych specjalistycznych usług prawno-menedżerskich przez użytkowników portalu.

 

Cieszymy się, że nasze usługi prawno-menedżerskie skierowane dla branży piłkarskiej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Konsekwencją rosnącego zapotrzebowania na nasze usługi jest również systematyczne poszerzanie kręgu stałych Partnerów, z którymi współpracujemy.

Kooperacja z Partnerami związanymi z branżą piłkarską pozwala nam z jednej strony na dotarcie z usługami prawnymi do "środowiska piłkarskiego", a z drugiej na ciągły rozwój i doskonalenie świadczonych usług.

Obecnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi podmiotami na temat kooperacji i partnerstwa przy realizacji ciekawych projektów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub masz ciekawy projekt który może wpłynąć na profesjonalizacje biznesu piłkarskiego w Polsce zapraszamy do kontaktu mailowego. Odpowiemy na każdą propozycje współpracy.

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu