PlayMaker.pro partnerem Prawopiłkarskie.pl!

Prawopiłkarskie.pl dołożyło swoją cegiełkę przy powstaniu największej bazy piłkarskiej w Polsce. Kompleksowe doradztwo prawne wspiera rozwój wszystkich szczebli rozgrywkowych rodzimego futbolu w oparciu o innowacyjne rozwiązania PlayMaker.pro.

PlayMaker.pro ma dwa główne filary swojej działalności. Pierwszym z nich jest baza piłkarzy, klubów i trenerów, która liczy już blisko 2500 profilów. Zaledwie kilka kliknięć daje zawodnikom możliwość odbycia testów w wybranym zespole. Z drugiej strony, filtry wieku, pozycji województwa i poziomu rozgrywkowego, są dla klubów nową alternatywą pozyskiwania piłkarzy. Każdy zawodnik ma na stronie swoją piłkarską wizytówkę, w której zawierają się podstawowe dane, rzeczywista historia meczowa bieżącego i poprzednich sezonów oraz wideo, prezentujące umiejętności.

Sprawdź produkty PlayMaker
Wsparcie transferowe PlayMaker.pro jest indywidualnym zgłoszeniem zawodników, w którym skauci PlayMaker.pro poszukują zespołów dopasowanych do ich umiejętności spoza bazy. Pierwszy krok to analiza piłkarskiego potencjału. Po pozytywnej weryfikacji nawiązywany jest kontakt z klubem oraz dogrywane są najistotniejsze aspekty odbycia testów, takie jak: termin, transport, nocleg, czy wyżywienie.

Sprawdź produkty PlayMaker
Drugim filarem działań PlayMaker.pro jest skauting skierowany do klubów profesjonalnych, amatorskich i akademii. W oparciu o autorskie rozwiązania poszukiwania talentów, w trakcie ostatniego sezonu, ponad 100 zawodników dostało możliwość sprawdzenia się w wyżej notowanych zespołach seniorskich i młodzieżowych. Zaawansowana analiza statystyczna jest ważnym czynnikiem działań skautingowych PlayMaker.pro, gdyż w oparciu o podstawowe dane meczowe pozwala już na wczesnym etapie wyselekcjonować potencjalnie wyróżniających się piłkarzy. W połączeniu z obserwacjami na żywo/wideo, dostarczane do klubów raporty minimalizują ryzyko niedopasowania umiejętności do jakości drużyny i zwiększają szanse na pozyskiwanie wzmocnień.

Skautingowa aplikacja mobilna PlayMaker.pro jest "efektem ubocznym" innowacyjnego podejścia do poszukiwania talentów. Pozwala ona gromadzić w jednym miejscu raporty o piłkarzach, przyspiesza przepływ informacji i ułatwia podejmowanie decyzji w związku z wyborem zawodników. To także nowa alternatywa dla skautów, którzy w trakcie meczów mogą notować najważniejsze informacje meczowe i trzymać swoje obserwacje w kieszeni. Aplikacja będzie dostępna wkrótce dla wszystkich skautów i fanów piłki nożnej.

PlayMaker.pro to nowa siła na polskim rynku piłkarskim. Pasja połączona z rosnącymi umiejętnościami i doświadczeniem, oparta o profesjonalne wsparcie prawne, nieustannie przynosi korzyść zawodnikom, trenerom i klubom wszystkich szczebli rozgrywkowych!

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu