Pierwsza edycja szkolenia online: „Podstawy prawa sportowego dla skautów piłkarskich” już 15 czerwca, o godz. 8

Jeśli jesteś skautem piłkarskim powinieneś posiadać podstawową wiedzę na temat regulacji prawnych dotyczących transferów zawodników, ekwiwalentów piłkarskich, pośredników transakcyjnych oraz prawa kontraktowego.

W jaki sposób i kiedy można zaprosić zawodnika na testy piłkarskie, kiedy zawodnik może związać się z nowym klubem, jakie są możliwości wcześniejszego rozwiązania kontraktu przez zawodnika z jego obecnym klubem, czym różni się zawód skauta piłkarskiego od zawodu pośrednika transakcyjnego?

Te i inne ciekawe informacje uzyskasz podczas szkolenia przygotowanego specjalnie dla skautów piłkarskich, a także dla osób zamierzających podjąć pracę w branży piłkarskiej oraz wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką prawa sportowego.

Pierwsza edycja szkolenia online „Podstawy prawa sportowego dla skautów piłkarskich” odbędzie się już 15 czerwca (środa), w godz. 8-12.

W szkoleniu mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby niezależnie od aktualnie wykonywanego zajęcia oraz poziomu posiadanej wiedzy na temat rynku piłkarskiego.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje pamiątkowe zaświadczenie.

Cena szkolenia: 329 złotych brutto (w tym 23%VAT)

Zapisy i informacje pod mailem: szkolenia@prawopilkarskie.pl

Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.

Zachęcam do zapisów.

Podobne artykuły