Ostatnie zapisy na I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej !

Ostatnie zapisy na I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej !

Już w sobotę 16 października w miejscowości Końskie (woj. świętokrzyskie) odbędzie się stacjonarna konferencja pod nazwą I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej.

Spotkanie adresowane jest głównie do firm chcących inwestować lub reklamować się poprzez sport, do przedstawicieli klubów sportowych oraz do rodziców młodych zawodników, a także do wszystkich innych osób, które chciałby nawiązań kontakty w środowisku piłkarskim w Polsce!

Korzyści dla biznesu – m.in.: możliwość nawiązania współpracy z klubami piłkarskimi, oferta dotacji dla firm oraz możliwość pozyskania kontaktów biznesowych w Polsce i 19 krajach z całego świata.

Korzyści dla klubów piłkarskich – m.in.: oferta dotacji na sport oraz zapoznanie się z nowoczesnymi metodami skautingu.

Korzyści dla rodziców zawodników – m.in.: oferta obozów sportowych w Polsce i za granicą.

Do tego całodniowy catering i wielu znanych prelegentów, a co najistotniejsze – osobista możliwość nawiązania ciekawych kontaktów oraz zaproszenie do wzięcia udziału w realizowanych projektach sportowo – biznesowych.

Wśród prelegentów m.in.: Radosław Rogiewicz założyciel Partnerskich Klubów Biznesu; Dariusz Laszczyk właściciel i autor bloga PrawoPilkarskie.pl; Jacek Jasiński i Szymon Kobylnik współtwórcy PlayMaker; Piotr Kasprzyk z portalu Piłkarski Biznes; Adam Jarema właściciel MasterCamps oraz Michał Mika z Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości.

Zachęcam do udziału w spotkaniu !

Zostały ostatnie wolne miejsca – zapisy pod numerem telefonu: 48 721 137 410.

Podobne artykuły