Jestem właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Poznaniu.

Od roku 2013 jestem radcą prawnym. W roku 2017 uzyskałem wpis na listę Pośredników Transakcyjnych Polskiego Związki Piłki Nożnej. Posiadam zarówno wykształcenie prawnicze, jak i ekonomiczne. Specjalizuje się w prawie sportowym, cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki negocjacji biznesowych, tworzenia i rejestracji spółek, zarządzania przedsiębiorstwami oraz odzyskiwania należności. W kręgu moich zainteresowań pozostają zagadnienia związane z optymalizacją podatkową spółek oraz prawem piłkarskim. Posiadam długoletnie doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów przed sądami powszechnymi, organami egzekucyjnymi oraz urzędami państwowymi. Uczestniczyłem w prowadzeniu negocjacji i mediacji w sprawach sportowych i gospodarczych.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii – Curie Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Prawa i Administracji, kierunek Prawo. Obroniłem pracę magisterską w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego w zakresie ochrony dóbr osobistych przedsiębiorców (2009). Dodatkowo jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydział Ekonomii, kierunek Strategia i Planowanie Biznesu, gdzie obroniłem pracę podyplomową z zakresu strategii rozwoju akademii piłkarskich działających w Polsce w formie fundacji. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia z zakresu windykacji należności, zarządzania należnościami w firmie oraz z zakresu procedur restrukturyzacji spółek prawa handlowego. Ponadto ukończyłem szkolenia z zakresu organizacji biznesów sportowych, prowadzenia i zarządzania klubami piłkarskimi oraz pośrednictwa transferowego zawodników. Posiadam wiedzę z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich, inwestowania środków finansowych oraz zarządzania projektami. Uczestniczyłem w kursach o tematyce strategii rozwoju przedsiębiorstw, analizy finansowej, marketingu i strategii marketingowych w firmach, podejmowania decyzji kierowniczych oraz strategii podatkowych przedsiębiorstw. Ukończyłem także kurs na Mediatora Sądowego uprawniający do wpisu na listę stałych mediatorów sądowych. Jestem zarejestrowany w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, w których Skarb Państwa jest jedynym akcjonariuszem, prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa. Od 2010 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Prywatnie, jestem fanem piłki nożnej. Poza kibicowaniem swojej ulubionej drużynie, zagłębiam wiedzę z zakresu zarządzania, organizacji i prowadzenia biznesu przez największe kluby i akademie piłkarskie, działające zarówno w Polsce jak i zagranicą. W latach juniorskich byłem zawodnikiem m.in.: młodzieżowych grup piłkarskich jednego z pierwszoligowych klubów piłkarskich w Polsce.

Zamknij menu