Już 19 czerwca 2021 roku odbędzie się stacjonarna konferencja CREATE SPORT BUSINESS 2021!

0 komentarzy

Już 19 czerwca 2021 roku w Licheniu odbędzie stacjonarna konferencja CREATE SPORT BUSINESS 2021!

Mogę potwierdzić, że będę jednym z 3 zaproszonych prelegentów. Podczas swojego wystąpienia opowiem o prawie sportowym na przykładzie klubów piłkarskich oraz o największych problemach prawnych związanych z funkcjonowaniem takich klubów.

,,Wybór optymalnej formy prawnej funkcjonowania klubu sportowego, prawidłowe przygotowanie umów z zawodnikami, rodzicami zawodników, trenerami, sponsorami oraz kontrahentami, należyte zabezpieczenie płatności z tytułu zmian przynależności klubowej zawodników, ochrona danych osobowych to tylko niektóre aspekty prawne, które należy uwzględnić przy rozpoczynaniu działalności sportowej. Jak pokazuje moja wieloletnia praktyka w obsłudze klubów sportowych, brak wiedzy i świadomości prawnej zarówno u osób zarządzających klubami sportowymi z najwyższych lig, jak i z lig amatorskich powoduje nie tylko straty finansowe i brak możliwości uzyskiwania zysków z różnych dostępnych źródeł finansowania, ale często prowadzi do upadłości klubów sportowych. Moim zdaniem rozwój kompetencji kadr zarządzających klubami sportowymi to najważniejsze obecnie zadanie, które poprzez tego rodzaju wydarzania należy propagować i natychmiast wcielać w życie.”

Podczas konferencji odbędą się 3 bloki tematyczne:
1. Sport marketing. Czym jest i jak skutecznie wykorzystać narzędzia marketingu sportowego – prelegent Michał Sieczko
2. Prawo sportowe na przykładzie klubów piłkarskich – prelegent Dariusz Laszczyk
3. Profesjonalne przygotowanie i sprzedaż oferty sponsorskiej – prelegent Dominik Kajzerski

Działasz w obszarze sportu? Zarządzasz klubem sportowym? Jesteś prezesem? Dyrektorem ośrodka sportu? Organizujesz imprezy sportowe? Szukasz sponsorów dla swoich projektów? To wydarzenie jest ZDECYDOWANIE DLA CIEBIE !

Bądź częścią tego wydarzenia !

Zapisy: Krzysztof Kwiatkowski – tel: 691 239 824

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.