Cieszę się, że usługi doradztwa prawnego dedykowane specjalnie dla branży piłkarskiej przynoszą wymierne efekty dla coraz większej liczby zadowolonych Klientów. Efektem tego są również nowe znajomości, które niejednokrotnie przeradzają się w partnerstwo i współpracę biznesową.

Miło mi poinformować o podjęciu współpracy z Panem Grzegorzem Górskim założycielem i właścicielem serwisu   www.footballcode.eu

Od dzisiaj footballcode.eu zostaje moim oficjalnym Partnerem. Zachęcam do korzystania z usług nowego Partnera. Mam przekonanie, że podjęta współpraca przyczyni się również do rozwoju biznesów moich obecnych Klientów, w szczególności klubów i akademii piłkarskich.

footballcode.eu to baza obiektów infrastruktury treningowej, noclegowej i gastronomicznej w Polsce przeznaczona dla drużyn piłkarskich. Dzięki footballcode.eu wybierzesz optymalne miejsce na obóz przygotowawczy, zgrupowanie przedmeczowe, turniej, trening, czy sparing.

Projekt adresowany jest do osób decyzyjnych w klubach sportowych za wybór bazy noclegowo-sportowej, czyli trenerów, kierowników drużyn, menedżerów drużyn, dyrektorów sportowych, prezesów klubów.

Korzystanie z serwisu jest kompletnie bezpłatne!

Sprawdź koniecznie www.footballcode.eu

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu