Brak miejsc na szkolenia w dniach 12 i 19 stycznia „Zarządzanie karierą młodego piłkarza”

Brak miejsc na szkolenia w dniach 12 i 19 stycznia „Zarządzanie karierą młodego piłkarza”

Informuje, że wszystkie miejsca na szkolenia w dniach 12 i 19 stycznia 2024 roku „Zarządzanie karierą młodego piłkarza” – poziom podstawowy z prawa piłkarskiego zostały zarezerwowane.

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniem ze strony rodziców młodych piłkarzy być może zostaną uruchomione zapisy na kolejny termin – prawdopodobnie 26 stycznia (piątek) lub 27 stycznia (sobota).

Osoby zainteresowane szkoleniem proszę o kontakt: szkolenia@prawopilkarskie.pl

 

Szkolenie odbywa się w trybie stacjonarnym w Poznaniu i adresowane jest dla rodziców niepełnoletnich zawodników, w szczególności w wieku między 12 a 18 rokiem życia występujących w klubach i akademiach piłkarskich, rozgrywkach ligowych, CLJ, ligach wojewódzkich, młodzieżowych reprezentacjach kraju. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia związane z prowadzeniem kariery zawodników z uwzględnianiem obowiązujących przepisów piłkarskich PZPN i FIFA dotyczące m.in.: relacji prawnych zawodnik – klub piłkarski, podpisywania z klubem piłkarskim pierwszego Kontraktu U18, umów i współpracy zawodników niepełnoletnich z agentami piłkarskimi oraz zasad zmiany przynależności klubowej młodych zawodników, w tym zagadnienia dotyczące płatności ekwiwalentów piłkarskich i transferów.

Podobne artykuły