Zapisy na zamknięte szkolenia z prawa piłkarskiego!

W związku z licznymi zapytaniami ze strony klubów i akademii piłkarskich dotyczącymi możliwości uzyskania skompensowanej wiedzy prawniczej omawianej na Blogu informuje, że uruchomione zostają zapisy na zamknięte szkolenia z prawa sportowego. Szkolenia odbywają się w siedzibach zainteresowanych klubów piłkarskich i są dostosowane indywidualnie do ich potrzeb. Szkolenia prowadzi radca prawny Dariusz Laszczyk, specjalizujący się w prawie piłkarskim.

Wybrana tematyka szkoleń:

- zagadnienia prawne dotyczące transferów zawodników

- omówienie przepisów dotyczących Kontraktów o profesjonalne uprawienie piłki nożnej i Deklaracji gry amatora

- prawidłowe składanie ofert zawarcia Kontraktu U18 dla zawodników niepełnoletnich

- ochrona danych osobowych (RODO) w klubach i akademiach piłkarskich

- nowe regulacje dotyczące polskich ekwiwalentów piłkarskich oraz uregulowania prawne dotyczące Training Compensation i Solidarity contribute oraz sposoby ich odzyskiwania

- formy prawne funkcjonowania klubów i akademii piłkarskich, w tym regulacje prawne dotyczące funkcjonowania stowarzyszeń, fundacji i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

- odpowiedzialność cywilna i karna członków zarządów klubów piłkarskich

- regulacje prawne dotyczące zawodu pośrednika transakcyjnego oraz zasady współpracy klubów piłkarskich z pośrednikami transakcyjnymi

- formy prawne zatrudniania trenerów piłkarskich

- rozwiązywanie przez zawodników Kontraktów z winy klubu piłkarskiego

- postępowanie przed Izbą do Spraw Rozwiązywania Sporów Sportowych oraz przed Piłkarskim Sądem Polubownym Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Istnieje także możliwość przygotowania szkolenia na inny wybrany temat prawny. Podczas prowadzonych szkoleń istnieje możliwość uzyskania indywidualnych porad prawnych i nawiązania stałej współpracy.

 

Szkolenia adresowane są w szczególności dla:

- klubów piłkarskich (Ekstraklasa, I, II, III, IV liga)

- akademii piłkarskich i osób chcących założyć klub piłkarski

- zawodników

- rodziców zawodników niepełnoletnich

- trenerów piłki nożnej

- dyrektorów sportowych

- pośredników transakcyjnych oraz osób które chcą zostać pośrednikiem transakcyjnym.

Cena szkolenia ustalana jest indywidualnie i zależy od zakresu tematyki oraz liczby uczestników. Pojedyncze szkolenie wraz z indywidualnymi poradami prawnymi planowane jest na ok. 6-8 godzin.

Osoby zainteresowane organizacją szkolenia proszę o kontakt mailowy: dariusz.laszczyk@kancelaria-laszczyk.pl wraz z dopiskiem „szkolenie”

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu