Zapisy na seminarium prawne dla trenerów piłki nożnej

Wraz z marką Trainer PRO zapraszamy na seminarium prawne dla trenerów piłki nożnej, które odbędzie się 11 stycznia 2020 roku w Warszawie.

Zaplecze prawne w życiu Trenera, Analityka czy Dyrektora ds. sportowych to komfort korzystnych i lepiej zabezpieczonych kontraktów, spokój w przypadku konieczności rozwiązywania umów czy zażegnywania konfliktów, skuteczna windykacja należności oraz możliwość świadomego pokonywania kolejnych przeszkód w skomplikowanym i nie zawsze przyjaznym świecie piłki nożnej. Dlatego postanowiliśmy – w ramach współpracy marki Trainer PRO z Kancelarią Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk – zorganizować szkolenia oraz konsultacje z zakresu prawa piłkarskiego.

Zachęcamy do udziału Trenerów wszystkich specjalizacji, Analityków, Dyrektorów ds. sportowych, Koordynatorów ds. szkolenia młodzieży oraz inne osoby, pełniące funkcje sportowe w Klubach czy Akademiach. Wiedza przekazywana podczas naszego spotkania bazuje nie tylko na podstawach teoretycznych, ale zawiera mnóstwo odniesień praktycznych, popartych konkretnymi przykładami.

- Cieszę się, że Kancelaria Dariusza Laszczyka dołączyła do grona naszych Partnerów, ponieważ cenię sobie współpracę z profesjonalistami oraz osobami specjalizującymi się w konkretnej dziedzinie. Naturalnym kolejnym krokiem jest rozszerzenie naszej kooperacji o cykl szkoleń, podczas których zaserwujemy niezwykle ważną i przydatną wiedzę. Czasem z powodu niewiedzy w zakresie prawa piłkarskiego czy cywilnego można stracić bardzo wiele, a pasja do piłki nożnej staje się koszmarem. Proza życia, którą warto mieć pod kontrolą. Osobiście, jako Trener czy Dyrektor ds. sportowych, doświadczyłem już wielu nieprzyjemności ze strony ludzi nierozsądnych lub bezwzględnych. I kilka razy mogłem liczyć na pomoc Dariusza Laszczyka – komentuje Marcin Gabor, zarządzający marką TrainerPRO.

Oto najważniejsze informacje, dotyczące warsztatów.
I. Termin - 11.01.2020, godzina 10:00
II. Miejsce szkolenia - Warszawa
III. Czas trwania jednego dnia szkolenia – 7-8 godzin
IV. Agenda:

1. Kształt kontraktów w piłce nożnej zawodowej i amatorskiej

2. Negocjowania i zawieranie kontraktów z Klubami oraz Akademiami piłkarskimi

3. Pomoc prawna w zmianach i rozwiązywaniu kontraktów

4. Sytuacja prawna w przypadku chęci zmiany pracodawcy podczas obowiązującego kontraktu

5. Windykacja zaległego wynagrodzenia

6. Konflikt z zawodnikiem lub innym pracownikiem klubu – sprawa cywilna

7. Aspekty prawne w relacji ze związkami piłkarskimi

8. Indywidualne konsultacje prawne

V. Prowadzący szkolenie – Dariusz Laszczyk
Jest radcą prawnym od roku 2013. W roku 2017 uzyskał wpis na listę Pośredników Transakcyjnych, prowadzoną przez Polski Związek Piłki Nożnej. Posiada zarówno wykształcenie prawnicze, jak i ekonomiczne. Specjalizuje się w prawie sportowym, cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki negocjacji biznesowych, przygotowywania i zawierania umów, tworzenia i rejestracji spółek, zarządzania w biznesie oraz odzyskiwania należności. Szczególny nacisk kładzie na prawo piłkarskie oraz usługi menedżerskie kierowane dla Trenerów, a także Klubów i Akademii piłkarskich. Dariusz Laszczyk posiada długoletnie doświadczenie w zakresie reprezentowania Klientów przed sądami powszechnymi, organami egzekucyjnymi oraz urzędami państwowymi. Jest profesjonalnym pełnomocnikiem w postępowaniach prowadzonych przed organami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Uczestniczy w prowadzeniu negocjacji oraz mediacji, dotyczących sprawa sportowych i gospodarczych.

VI. Cena szkolenia
1. Trenerzy zarejestrowani w bazie danych marki TrainerPRO - 20% rabatu

2. Pozostali Uczestnicy
• 390 złotych

3. Stałe rabaty
a. udostępnienie wydarzenia w portalu Facebook - 5%

Kwota obejmuje uczestnictwo w warsztatach, certyfikat potwierdzający udział oraz "słodki catering".
W przypadku wycofania zgłoszenia przez uczestnika do 15.12.2019, zostaje mu zwrócona cała należność. Po tym terminie 50% sumy zostaje zaksięgowane jako koszty organizacyjne.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres biuro@trainerpro.pl

Każde zgłoszenie musi zawierać:
a. personalia kandydata
b. miejsce zamieszkania (bez adresu)
c. powód chęci wzięcia udziału w szkoleniu
d. informację, skąd uczestnik dowiedział się o warsztatach (szczegółowo)

Zapraszamy!

Marka TrainerPRO zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania warsztatów - w tym ostatnim przypadku gwarantowany jest zwrot pełnej kwoty wpłaconej przez uczestnika.

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu