Wystąpienie na Football Networking – Sieć Kontaktów w Kielcach

0 komentarzy

W dniu 17 marca 2018 roku miałem przyjemność być jednym z prelegentów na pierwszym spotkaniu Football Networking – Sieć Kontaktów, które odbyło się w Kielcach.

Tematem mojego wystąpienia były “Ekwiwalenty piłkarskie”, czyli należności dla klubów piłkarskich za zmianę barw ich zawodników.

Oprócz mnie prelekcje wygłosili m.in.: Rafał Kwiecień, Wojciech Śmiech, Gary Verrier i Tomasz Pasieczny.

Organizatorom Football Networking – Sieć Kontaktów, czyli Rafałowi Kwiecień i Wojciechowi Śmiech, bardzo dziękuje za zaproszenie na spotkanie.

Wczorajsze spotkanie było świetnie przygotowane przez organizatorów. Osobie spoza branży piłkarskiej – takiej jak ja – pomogło ono nawiązać szereg ciekawych kontaktów z trenerami, scoutami piłkarskimi, właścicielami szkółek piłkarskich i agencji menadżerskich z Polski i z zagranicy. Jednocześnie, jako prawnik poznałem potrzeby uczestników spotkania w zakresie obsługi prawnej, które na pewno przełożą się na moją pracę i usprawnią świadczenie moich usług prawnych.

Zachęcam wszystkie osoby chcące pogłębić wiedzę z zakresu piłki nożnej oraz nawiązać ciekawe kontakty branżowe do wzięcia udziału w kolejnych edycjach Football Networking – Sieć Kontaktów.

 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.