Login

Zaloguj się

Współpraca

DL NETWORKING / POŚREDNICTWO

Jeśli prowadzisz biznes to zapewne potrzebujesz sieci kontaktów i pomocy w pozyskiwaniu nowych zleceń. Dzięki współpracy z LASZCZYK FOOTBALL GROUP poznasz osoby ze środowiska piłkarskiego oraz uzyskasz dostęp do potrzebnych Ci kontrahentów.

DL FINANSOWANIE / DOTACJE

Zarządzasz klubem sportowym albo jesteś zainteresowany jego założeniem i zastanawiasz się nad pozyskaniem finansowania. Dzięki współpracy z LASZCZYK FOOTBALL GROUP uzyskasz dostęp do różnych form finansowania biznesów sportowych.

DL EDUKACJA

Sport to odrębna gałąź biznesu. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami skorzystaj z naszych szkoleń i kursów. Razem ze specjalistami z LASZCZYK FOOTBALL GROUP przeszkolimy kadry zarządzające klubami sportowymi oraz przekażemy niezbędną wiedzę prawną dotyczącą prawa sportowego zawodnikom oraz rodzicom młodych zawodników z Twojej akademii piłkarskiej, a także rozwiniemy umiejętności zawodowe trenerów, dyrektorów sportowych i agentów piłkarskich.

DL PRAWO

Nie jesteś prawnikiem i gubisz się w gąszczu przepisów. Nie nadążasz za zmieniającymi się przepisami co utrudnia Ci prowadzenie bieżącej działalności klubu sportowego. Dzięki współpracy z LASZCZYK FOOTBALL GROUP będziesz mógł skupić się tylko na sporcie, a my damy Ci pełną ochronę prawną.

DL START-UP

Jesteś zawodnikiem lub byłem zawodnikiem i zastanawiasz się jak zainwestować zarobione w trakcie kariery pieniądze albo poprostu chcesz spróbować sił w biznesie związanym ze sportem. Dzięki współpracy z LASZCZYK FOOTBALL GROUP wypracujemy odpowiedni dla Ciebie model biznesowy, dopilnujemy formalności związanych z założeniem biznesu i pomożemy w jego bieżącym funkcjonowaniu oraz dalszym rozwoju.

DL PARTNER

Chcesz korzystać na preferencyjnych zasadach ze wszystkich produktów LASZCZYK FOOTBALL GROUP i posiadać status oficjalnego Partnera LASZCZYK FOOTBALL GROUP. Jeśli sam posiadasz usługi lub produkty związane ze sportem, które wpisują się w model biznesowy LASZCZYK FOOTBALL GROUP możemy zacząć współpracę na zasadzie wymiany barterowej.

DL WSPARCIE W ZARZĄDZANIU I ADMINISTROWANIU KLUBEM PIŁKARSKIM

Współpracujemy z osobami zarządzającymi klubami piłkarskimi z Ekstraklasy, jak i z lig regionalnych i wiemy jak trudne jest pilnowanie bieżących spraw formalnych i dokumentacji w stowarzyszeniu, fundacji czy spółce. Dzięki stałej współpracy z LASZCZYK FOOTBALL GROUP otrzymasz profesjonalne wsparcie prawne i administracyjne w bieżącym zarządzaniu Twoim klubem piłkarskim.

DL KOMERCYJNE WYKORZYSTANIE WIZERUNKU SPORTOWCA

Jesteś rozpoznawalnym w Polsce sportowcem i oprócz otrzymywania wynagrodzenia z klubu chciałbyś skomercjalizować swój wizerunek w reklamie lub sponsoringu. Przy współpracy z LASZCZYK FOOTBALL GROUP zaangażujemy Cię w projekty biznesowe, dzięki którym otrzymasz dodatkowe pieniądze za udostępnienie swojego wizerunku.