Miło mi poinformować, że nawiązałem stałą współprace ze Stowarzyszeniem „PASS” zrzeszającym szkółki i akademie piłkarskie z całej Polski.

Celem Stowarzyszenia „PASS” jest wzmacnianie współpracy między szkółkami i akademiami piłkarskimi w Polsce oraz zwiększenie poziom szkolenia poprzez prowadzenie działalności edukacyjnej, ocenianie przyjętych rozwiązań i przepisów Polskiego Związku Piłki Nożnej, wychodzenie z własnymi inicjatywami, a także pozyskiwanie środków na rozwój projektów piłkarskich.

W ramach nawiązanej współpracy artykuły z mojego Bloga dotyczące działalności szkółek i akademii piłkarskich będą publikowane na stronach internetowych „Stowarzyszenia PASS”.

Dodatkowo planowane jest uruchomienie mojego stałego dyżuru z poradami prawnymi dla Członków „Stowarzyszenia PASS”, a także organizacja szkoleń edukacyjnych dla właścicieli akademii i szkółek piłkarskich z prawa piłkarskiego oraz z zakresu prowadzenia biznesu sportowego.

Więcej informacji o podejmowanych przez nas wspólnych działaniach na rzecz dalszej profesjonalizacji piłki nożnej w Polsce znajdziecie już wkrótce na moim Blogu.

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu