"Dyrektor sportowy w klubie piłkarskim" - szkolenie online!

Rozpoczynamy zapisy na kolejne szkolenie online - "Dyrektor sportowy w klubie piłkarskim", które odbędzie się w dniach 23-24 stycznia 2021 roku w godz. 10-15 (szkolenie dwudniowe).

Zapisy i informacje tylko pod mailem: szkolenia@prawopilkarskie.pl

Szkolenie adresowane jest dla osób zainteresowanych pracą w strukturach zarządczych klubów i akademii piłkarskich, a także dla już pracujących dyrektorów sportowych. Podczas szkolenia poznasz szeroki aspekt przepisów prawnych związanych z działalnością sportową w Polsce, w tym na temat zakładania i funkcjonowania klubów sportowych, odpowiedzialności członków zarządu oraz restrukturyzacji podmiotów gospodarczych. Na szkoleniu omówione zostaną również zagadnienia dotyczące zawierania i rozwiązywania umów funkcjonujących w branży piłkarskiej. Poznasz również wewnętrzne przepisy Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące funkcjonowania klubów piłkarskich, regulacyjnych pracę trenerów piłki nożnej oraz pośredników transakcyjnych.

Szczegółowo zostaną omówione przepisy prawa piłkarskiego dotyczące zawierania kontraktów o profesjonalne uprawienie piłki nożnej z zawodnikami, w tym Kontrakty U18, sposoby ich rozwiązywania oraz sankcje prawne jakie mogą być nakładane na kluby i zawodników. Otrzymasz również wzory przykładowych umów i innych dokumentów do wykorzystania. Poznasz strukturę Piłkarskiego Sądu Polubownego działającego przy Polskim Związku Piłki Nożnej z najnowszymi zmianami, które weszły w życie w 2020 roku.

Pokażę Ci pełną procedurę prowadzenia postępowań dotyczących sporów piłkarskich w Polsce uwzględniającą nowelizacje przepisów oraz wysokość opłat w takich postępowaniach, w tym otrzymasz gotowe wzory pozwów do wykorzystania.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i telefon, tekst „SZKOLENIA PRAWO W PIŁCE NOŻNEJ STYCZEŃ 2021 Szkolenie online "DYREKTOR SPORTOWY w klubie piłkarskim 23-24.01.2021r. Zapisy: szkolenia@prawopilkarskie. WWW.PRAWOPILKARSKIE.PL”

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu