Jakiś czas temu w czasopiśmie Asystent Trenera opublikowany został mój pierwszy artykuł pt.: „Zabezpieczenie prawne środowiska pracy trenerów” Miło mi poinformować, że współpraca z Asystentem Trenera będzie kontynuowana. Dodatkowo, Asystent Trenera dołącza do grona oficjalnych Partnerów mojej Kancelarii.

W kolejnych wydaniach Asystenta Trenera, a także Asystenta Trenera Dzieci będą publikowane moje nowe artykuły dotyczące prawa sportowego. Już w najbliższym wydaniu pierwsza część artykułu pt.: „Sposoby zakładania i funkcjonowania akademii piłkarskich”

"Asystent Trenera” to dwumiesięcznik o tematyce szeroko pojętego szkolenia w piłce nożnej, w skład którego wchodzi również magazyn Polskiego Związku Piłki Nożnej – „Trener”. Jest skierowany do otwartych na wiedzę trenerów i kandydatów na trenerów, którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z drogich staży zagranicznych lub podpatrywania rodzimych najlepszych szkoleniowców. Fundamentem czasopisma są dokładnie opisane przez trenerów, znanych nie tylko z polskiej Ekstraklasy, ćwiczenia i zagadnienia treningowe. W środku znajdują się również materiały dotyczące odżywiania, psychologii, fizjologii, przygotowania motorycznego, suplementacji, piłki nożnej dziecięcej i młodzieżowej, a także zagadnienia prawa sportowego.

Forma dwumiesięcznika to atrakcyjny i poręczny format A4. Czasopismo wydawane jest na papierze kredowym o bardzo wysokiej jakości.

Wiele ćwiczeń i schematów zostało zarejestrowanych na filmie lub stworzono dla nich animacje, dzięki czemu ich przebieg stanie się jasny dla każdego. Aby je obejrzeć wystarczy zeskanować QR kod zamieszczony obok grafiki lub zdjęcia z danym ćwiczeniem lub schematem. Program do skanowania QR kodów jest bezpłatny.

 

Odbiorcami „Asystenta Trenera” są m.in.:

  • Trenerzy wszystkich poziomów rozgrywkowych w Polsce
  • Trenerzy grup młodzieżowych i dziecięcych
  • Trenerzy zatrudnieni w szkółkach, akademiach, UKS-ach, szkołach, itp.
  • Studenci AWF
  • Nauczyciele wychowania fizycznego
  • Piłkarze
  • Wszystkie osoby interesujące się tematyką szkolenia w piłce nożnej, zdrowego odżywiania, suplementacji, diety, psychologii i fizjologii w sporcie.

 

Serdecznie zachęcam do nabywania czasopisma Asystent Trenera.

 

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu