Miło mi poinformować, że począwszy od aktualnego wydania ASYSTENTA TRENERA (nr 5/2015) zaczynam stałą współpracę z tym ogólnopolskim Czasopismem, poprzez regularną redakcję artykułów o tematyce prawa piłkarskiego.

W najnowszym wydaniu mój pierwszy artykuł - "Zabezpieczenie prawne środowiska pracy trenerów". W dzisiejszych czasach możliwość profesjonalnego wykonywania pracy przez trenerów uwarunkowana jest oprócz, rzecz jasna, merytorycznego przygotowania również odpowiednim zabezpieczeniem prawnym „środowiska pracy”. Powyższa uwaga dotyczy również wykonywania pracy przez inne osoby związane z branża piłkarską, w szczególności zawodników, w tym zawodników niepełnoletnich, działaczy piłkarskich czy osoby zajmujące sią zarządzaniem klubami i akademiami piłkarskimi. Osoby te powinny być w pełni skupione wyłącznie na wykonywanej pracy, bez zaprzątania sobie głowy innymi aspektami związanymi z wykonywaną profesją. Całość artykułu znajdą Państwo na 76 stronie Asystenta Trenera.

Zachęcam do zapoznania się z całością publikacji w Asystencie Trenera (nr 5/2015).

Już w kolejnych wydaniach Asystenta Trenera opublikowane zostaną moje artykuły dotyczące m.in.: zakładania i funkcjonowania akademii piłkarskich, restrukturyzacji prowadzonego biznesu oraz sposobów na pozyskiwanie dodatkowych funduszy i optymalizację zysków akademii piłkarskich.

 

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu