Pozyskaj dotacje finansowe na organizacje imprezy sportowej w 2019 roku!

Prowadzisz klub piłkarski i potrzebujesz środków finansowych na organizacje obozu lub turnieju piłkarskiego?

Ministerstwo Sportu i Turystki przeznaczyło na wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w roku 2019 - kwotę ponad 15 milionów złotych.

O przyznanie takich dotacji mogą ubiegać się również kluby i akademie piłkarskie działające w formie fundacji i stowarzyszeń. Termin składania wniosków o dotacje upływa w dniu 11 stycznia 2019 roku.

Otrzymaną kwotę dotacji można przeznaczyć np.: na dyplomy, medale, puchary, transport uczestników i sprzętu, wynajem obiektów sportowych i sprzętu, promocję imprezy sportowej, wyżywienie podczas imprezy, czy na obsługę sędziowską i medyczną.

Pamiętać należy, że wkład własny klubu piłkarskiego nie może być mniejszy niż 20% całości kosztów organizacji imprezy sportowej.

Impreza sportowa musi być zrealizowana w okresie od 2 stycznia do 31 grudnia 2019 roku oraz musi mieć charakter ogólnopolski lub ponadregionalny, co oznacza że uczestnikami imprezy sportowej muszą być dzieci i młodzież z terenu co najmniej dwóch województw. Uczestnikami takiej imprezy sportowej mogą być wyłącznie dzieci i młodzież, a minimalna liczba uczestników - jeśli chodzi o piłkę nożną - to 200 osób.

Pamiętaj, ostateczny termin na złożenie wniosku o dotacje finansową to 11 styczeń 2019 roku!

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu