Rok 2015 był pierwszym rokiem, w którym wprowadziliśmy do profilu działania naszej Kancelarii Prawnej również kompleksową obsługę prawną podmiotów z branży piłkarskiej, w tym: zawodników, trenerów piłki nożnej, akademii i szkółek piłkarskich oraz klubów piłkarskich z niższyh lig. Zakres usług poszerzony został również o doradztwo menedżerskie dla zawodników, w tym zawodników niepełnoletnich.

W mijającym roku braliśmy udział m.in.: w zakładaniu, organizacji i restrukturyzacji akademii piłkarskich działających na terenie całego kraju, windykacji zaległych wynagrodzeń kontraktowych należnych zawodnikom i trenerom piłki nożnej, czy doradztwie prawnym przy transferach zawodników.

Warto wspomnieć, że w ostatnich miesiącach rozpoczeliśmy również stałą współpracę z kilkoma profesjonalnymi podmiotami działającymi na rynku piłkarskim. W tym czasie podjęliśmy współpracę z: marką TrainerPRO, czasopismem ASYSTENT TRENERA oraz portalem internetowym BAZA PIŁKARZY.PL. Dzięki nawiązaniu współpracy docieramy do coraz większej liczby osób zainteresowanych naszymi usługami prawno-menedżerskimi.

W roku 2016 planujemy poszerzyć zakres naszych usług m.in.: o zapewnianie naszym stałym Klientom profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i księgowego oraz doradztwa w zakresie pozyskiwania funduszy na prowadzenie biznesu piłkarskiego. Rozszerzenie zakresu usług umożliwi nam świadczenie całkowicie kompleksowego doradztwa dla wszystkich podmiotów związanych z branżą piłkarską.

Warto wskazać, że dostajemy coraz więcej zapytań od kolejnych, potencjalnych Klientów w sprawie możliwości powierzenia nam pełnej obsługi prawno-menedżerskiej akademii i klubów piłkarskich z całego kraju, co zapewne wkrótce zaowocuje poszerzeniem portfolio naszych stałych Klientów.

Wszystko to sprawia, że zbliżający się rok 2016 może być jeszcze lepszy od mijającego, a przede wszystkim biznesowo efektywniejszy dla nas i dla naszych stałych Klientów.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za okazane nam zaufanie i życzmy w Nowym Roku samych sukcesów zarówno tych sportowych, jak i biznesowych.

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu