Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju dla indywidualnych przedsiębiorców oraz dla spółek prawa handlowego. Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych, firmach doradztwa podatkowego oraz w postępowaniach sądowych. Kancelaria dostarcza praktyczne i skuteczne rozwiązania prawne, które zawsze nakierowane są na rozwój biznesu jej Klientów. Kancelaria specjalizuje się w windykacji prawnej wszelkich należności, tworzeniu i rejestracji spółek, restrukturyzacji przedsiębiorstw z różnych branż, tworzeniu i negocjacji umów handlowych oraz prawie piłkarskim i managemencie sportowym.

Więcej »

TrainerPRO funkcjonuje od grudnia 2014 roku, stawiając sobie za cel wprowadzenie autorskiego projektu piłkarskiej edukacji oraz profesjonalizację polskiej piłki nożnej. Pomysłodawcą przedsięwzięcia, założycielem firmy oraz osobą zarządzającą jest Marcin Gabor – Trener, analityk piłkarski, a także Dyrektor Sportowy. Trener Gabor od wielu lat prowadzi unikatowe warsztaty piłkarskie pod hasłem „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”, podczas których przedstawia swoją filozofię piłkarską, objaśniając też szczegółowo zagadnienia strategii, taktyki oraz organizacji gry. Marcin Gabor jest ponadto autorem fachowych publikacji z zakresu taktyki piłki nożnej oraz telewizyjnym ekspertem. TrainerPRO jest pionierskim przedsięwzięciem na skalę europejską w kontekście nowatorskiego charakteru idei oraz kompleksowości oferty. Agencja współpracuje z Trenerami oraz Klubami, bazując na trzech podstawowych filarach: pomoc w wielostopniowym rozwoju Trenerów, wsparcie w procesie profesjonalizacji i wielopłaszczyznowego rozwoju Klubów (od Ekstraklasy do IV ligi włącznie) oraz wprowadzenie pojęcia „Planowego doboru Trenerów”.

Więcej »

Kancelaria Doradcy Podatkowego Samir Kayyali z siedzibą w Warszawie zajmuje się bieżącą obsługą podatkową osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z całego kraju. Świadczy również kompleksowe usługi rachunkowe. Kancelaria specjalizuje się w optymalizacji podatkowej znaków towarowych, udziałów/akcji, nieruchomości oraz przedsiębiorstw i zorganizowanych części przedsiębiorstw. Samir Kayyali jest autorem wielu publikacji w branżowych wydawnictwach.

Więcej »

Footballcode.eu to baza obiektów infrastruktury treningowej, noclegowej i gastronomicznej w Polsce przeznaczona dla drużyn piłkarskich. Dzięki footballcode.eu wybierzesz optymalne miejsce na obóz przygotowawczy, zgrupowanie przedmeczowe, turniej, trening, czy sparing. Projekt adresowany jest do osób decyzyjnych w klubach sportowych za wybór bazy noclegowo-sportowej, czyli trenerów, kierowników drużyn, menedżerów drużyn, dyrektorów sportowych, prezesów klubów.

Więcej »

„Asystent Trenera” to dwumiesięcznik o tematyce szeroko pojętego szkolenia w piłce nożnej, w skład którego wchodzi również magazyn Polskiego Związku Piłki Nożnej – „Trener”. Jest skierowany do otwartych na wiedzę trenerów i kandydatów na trenerów, którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z drogich staży zagranicznych lub podpatrywania rodzimych najlepszych szkoleniowców. Fundamentem czasopisma są dokładnie opisane przez trenerów, znanych nie tylko z polskiej Ekstraklasy, ćwiczenia i zagadnienia treningowe. W środku znajdują się również materiały dotyczące odżywiania, psychologii, fizjologii, przygotowania motorycznego, suplementacji, piłki nożnej dziecięcej i młodzieżowej, a także zagadnienia prawa sportowego.

Więcej »

Testy Piłkarskie to szansa na pokazanie się przed trenerami (Ekstraklasa, I Liga, II Liga, III Liga), managerami lub skautami podczas rozgrywania jednego Test Meczu.

Piłkarz, którzy bierze udział w tym Test Meczu ma szansę na otrzymanie zaproszenia na testy piłkarskie do klubu lub ofertę podpisania umowy z agencją menadżerską.

Raz w roku odbywa się również Test Mecz na który są zaproszeni najlepsi zawodnicy w danym roczniku, którzy brali udział w Test Meczach w danym roku. Na tych testach są obecni skauci również z klubów zagranicznych.

Testy piłkarskie to również szansa na otrzymanie szerokiego raportu na temat swojej gry oraz poszczególnych cech. W skład raportu, który otrzyma zawodnik wchodzą wyniki testów szybkościowych, wyniki testu skoczności, analiza składu ciała, analiza gry w programie InStat, indywidualny film ze wszystkimi swoimi zagraniami oraz film całego meczu.

Więcej »

Serwis www.bazapilkarzy.pl to miejsce gdzie spotyka się piłkarz, menadżer oraz klub. Jeśli jesteś na początku swojej kariery piłkarskiej – stwórz swoje CV i daj się poznać. Chcemy aby młodzi piłkarze zwiększali swoje szanse, żeby mogli rozwijać swoją karierę a nie tylko czekać aż ktoś ich znajdzie. Baza piłkarzy to również dedykowane treści pisane przez specjalistów aby młodzi zawodnicy mogli odnaleźć się w świecie piłki. Jeśli jesteś menadżerem piłkarskim albo prowadzisz szkółkę lub klub tu znajdziesz piłkarzy i zaoszczędzisz czas.

Więcej »

Inicjatywa skupiająca w jednym miejscu specjalistów od biznesu piłkarskiego. Uzyskasz tu profesjonalne wsparcie prawne, podatkowe, sportowe oraz z zakresu pozyskiwania dotacji na sport.

Więcej »

Sandra Kalinowska, psycholog sportowy w TopWyszkoleni Pracuje z zawodnikami, trenerami i rodzicami. Pomagam przełożyć trening na zawody. Dzięki treningowi mentalnemu możesz lepiej wykorzystać swój potencjał w sporcie. Jest to element wspomagający rozwój kariery sportowej i swojej świadomości jako zawodnik

Więcej »

W ramach naszych usług oferujemy doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy, kredytów i źródeł finansowania dla bieżącej działalności firm/ fundacji/ stowarzyszeń oraz nowych inwestycji. Doradzamy, jak zdobyć dofinansowania i pomagamy przygotować wymaganą dokumentację. Opracowujemy także wewnętrzne analizy ekonomiczno-finansowe i rozpatrujemy możliwości poprawy płynności finansowej firmy. Przygotowujemy dokumentację dla sponsorów.

Więcej »
Zamknij menu