"Dyrektor Sportowy w klubie piłkarskim" - II edycja dwudniowego szkolenia online odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 roku!

W związku z wieloma zapytaniami i bardzo dużym zainteresowaniem informuje, że w dniach 20-21 lutego 2021 roku odbędzie się II Edycja szkolenia online dla dyrektorów sportowych.

Cena dwudniowego szkolenia wraz z materiałami i dostępem do InStat Scout: 1299 złotych brutto (w tym 23% VAT).

Zapisy tylko i wyłączenie pod mailem: szkolenia@prawopilkarskie.pl

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona - decyduje kolejność zapisów!

Szkolenie adresowane jest dla osób zainteresowanych pracą w strukturach zarządczych klubów i akademii piłkarskich, a także dla już pracujących dyrektorów sportowych. Podczas szkolenia poznasz szeroki aspekt przepisów prawnych związanych z działalnością sportową w Polsce, w tym na temat zakładania i funkcjonowania klubów sportowych, odpowiedzialności członków zarządu oraz restrukturyzacji podmiotów gospodarczych.

Na szkoleniu omówione zostaną również zagadnienia dotyczące zawierania i rozwiązywania umów funkcjonujących w branży piłkarskiej. Poznasz również wewnętrzne przepisy Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące funkcjonowania klubów piłkarskich, regulacyjnych pracę trenerów piłki nożnej oraz pośredników transakcyjnych.

Szczegółowo zostaną omówione przepisy prawa piłkarskiego dotyczące zawierania kontraktów o profesjonalne uprawienie piłki nożnej z zawodnikami, w tym Kontrakty U18, sposoby ich rozwiązywania oraz sankcje prawne jakie mogą być nakładane na kluby i zawodników. Otrzymasz również wzory przykładowych umów i innych dokumentów do wykorzystania. Poznasz strukturę Piłkarskiego Sądu Polubownego działającego przy Polskim Związku Piłki Nożnej z najnowszymi zmianami, które weszły w życie w 2020 roku.

Pokażę Ci pełną procedurę prowadzenia postępowań dotyczących sporów piłkarskich w Polsce uwzględniającą nowelizacje przepisów oraz wysokość opłat w takich postępowaniach, w tym otrzymasz gotowe wzory pozwów do wykorzystania.

Liczna miejsc na szkoleniu jest ograniczona!

 Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „SZKOLENIA PRAWO w PIŁCE NOŻNEJ LUTY 2021 Szkolenie online ooon Edycja "DYREKTOR SPORTOWY w klubie piłkarskim' 20-21 luty 2021r. Zapisy: szkolenia@prawopilkarskie.pl WWW.PRAWOPILKARSKIE.PL InStat PrawoPiłkarskie.pl Kancelaria Ka Dar”

Podziel się tym artykułem:

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Print
Zamknij menu